Int nej. #209444
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
XGO Dynamic 25
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 09:50)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | XGO |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Dynamic 25 |
| Första registrering | 11/2016 |
| Körsträcka | 62.000 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2299 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.626 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Mörkläggningsgardin på baksidan av sängen till cykelstället sitter fast
Plats
Tyskland, Hamburg
Postcode: 22393
Avstånd:
... km
Int nej. #209444
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
XGO Dynamic 25
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 09:50)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.