Int nej. #213151
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
XGO Dynamic
Laddar ...
(mån, 2026-04-27 12:34)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | XGO |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Dynamic |
| Första registrering | 12/2014 |
| Körsträcka | 120.000 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 92 kW (125 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2299 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| ESP | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätta defekter efter hagelskador på motorhuven eller på 2 plastdelar.
Plats
Österrike, Innsbruck
Postcode: 6020
Avstånd:
... km
Int nej. #213151
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
XGO Dynamic
Laddar ...
(mån, 2026-04-27 12:34)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.