Int nej. #209293
Aktiv
XGO 68p
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 09:59)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | XGO |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | 68p |
| Första registrering | 12/2021 |
| Körsträcka | 33.300 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.005 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| ESP | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Värmen ska styras via en extra strömbrytare, inte via displayen.
Plats
Tyskland, Aurich
Postcode: 26605
Avstånd:
... km
Int nej. #209293
Aktiv
XGO 68p
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 09:59)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.