Int nej. #227508
Aktiv
Westfalia Sven Hedin
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 15:55)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserverat pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Westfalia |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Sven Hedin |
| Modell | Sven Hedin |
| Första registrering | 10/2018 |
| Körsträcka | 243.680 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1968 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.986 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Markisens tyg är trasigt.
Markisen finns kvar, men har tagits bort från fordonet!
Skada
Plats
Tyskland, Geestland
Postcode: 27607
Avstånd:
... km
Int nej. #227508
Aktiv
Westfalia Sven Hedin
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 15:55)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserverat pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.