Int nej. #207677
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Westfalia James Cook Classic 4x4
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 09:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Westfalia |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | James Cook |
| Modell | Classic 4x4 |
| Första registrering | 03/2023 |
| Körsträcka | 5.268 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 140 kW (190 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1950 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.100 kg |
| Längd i mm | 5.932 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Allhjulsdrift | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Donauwörth
Postcode: 86609
Avstånd:
... km
Int nej. #207677
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Westfalia James Cook Classic 4x4
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 09:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.