Int nej. #223156
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Weinsberg Toskana
Laddar ...
(tis, 2026-05-19 09:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Toskana |
| Modell | Toskana |
| Första registrering | 06/1996 |
| Körsträcka | 200.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 60 kW (82 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.670 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Kamera |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Vattensystemet och gassystemet har ännu inte kontrollerats av mig. Husbilen är 30 år gammal och i gott skick, men naturligtvis finns det synligt slitage som står i proportion till dess ålder.
Plats
Tyskland, Mützlitz
Postcode: 14715
Avstånd:
... km
Int nej. #223156
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Weinsberg Toskana
Laddar ...
(tis, 2026-05-19 09:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.