Int nej. #211569
Köptillfälle
Weinsberg Meteor 690MR
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-16 22:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Meteor |
| Modell | 690MR |
| Första registrering | 04/2002 |
| Körsträcka | 92.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 4.476 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Bayern - Schönsee
Postcode: 92539
Avstånd:
... km
Int nej. #211569
Köptillfälle
Weinsberg Meteor 690MR
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-16 22:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.