Int nej. #222271
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Weinsberg Fiat ducato
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 16:16)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Fiat ducato |
| Första registrering | 07/1993 |
| Körsträcka | 185.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | 75vnzh |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.800 kg |
| Längd i mm | 5.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, USB-anslutning |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Nederländerna, Lievelde
Postcode: 7137 MV
Avstånd:
... km
Int nej. #222271
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Weinsberg Fiat ducato
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 16:16)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.