Int nej. #206040
Köptillfälle
Weinsberg CaraHome 700 DG
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 13:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | CaraHome |
| Modell | 700 DG |
| Första registrering | 05/2018 |
| Körsträcka | 61.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 115 kW (156 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 115 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.200 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Markisen hade en storm Skada är reparerad
Plats
Tyskland, Bockenem
Postcode: 31167
Avstånd:
... km
Int nej. #206040
Köptillfälle
Weinsberg CaraHome 700 DG
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 13:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.