Int nej. #218759
Köptillfälle
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-04-29 13:09)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | CaraCore |
| Modell | 700 MEG |
| Första registrering | 02/2024 |
| Körsträcka | 42.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.090 kg |
| Längd i mm | 7.410 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bakre stötfångare och buckla bak till höger
Skada
Plats
Tyskland, Alheim
Postcode: 36211
Avstånd:
... km
Int nej. #218759
Köptillfälle
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-04-29 13:09)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.