Int nej. #138415
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 10:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | CaraCore |
| Modell | 700 MEG |
| Första registrering | 08/2025 |
| Körsträcka | 800 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.400 mm |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
WSS läcker kommer att bytas ut, pågår.
Skada
Plats
Tyskland, Waldsee
Postcode: 67165
Avstånd:
... km
Int nej. #138415
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 10:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.