Int nej. #227249
Aktiv
Weinsberg CaraCore 650 MEG
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 09:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | CaraCore |
| Modell | 650 MEG |
| Första registrering | 01/2022 |
| Körsträcka | 26.700 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart förarsäte | |
| Navigationssystem | |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Fuktfläckar på markisen
Plats
Tyskland, Hamburg
Postcode: 20539
Avstånd:
... km
Int nej. #227249
Aktiv
Weinsberg CaraCore 650 MEG
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 09:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.