Int nej. #222688
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Weinsberg CaraCompact 600 MF Pepper
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 09:51)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | CaraCompact |
| Modell | 600 MF Pepper |
| Första registrering | 08/2020 |
| Körsträcka | 32.000 km |
| Chassi | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.750 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Multifunktionsratt | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Kleinmachnow
Postcode: 14532
Avstånd:
... km
Int nej. #222688
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Weinsberg CaraCompact 600 MF Pepper
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 09:51)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.