Int nej. #231002
Aktiv
Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 09:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | CaraCompact |
| Modell | 600 MEG Pepper |
| Första registrering | 01/2017 |
| Körsträcka | 87.500 km |
| Chassi | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1997 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.740 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Weeze
Postcode: 47652
Avstånd:
... km
Int nej. #231002
Aktiv
Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 09:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.