Int nej. #218734
Köptillfälle
Weinsberg CaraBus 601 MQH
Auktionen har löpt ut (fre, 2026-05-01 16:24)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | CaraBus 601 |
| Modell | MQH |
| Första registrering | 09/2018 |
| Körsträcka | 27.200 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.501 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Flugskyddet behöver bytas ut
Plats
Tyskland, Kraichtal-Menzingen
Postcode: 76703
Avstånd:
... km
Int nej. #218734
Köptillfälle
Weinsberg CaraBus 601 MQH
Auktionen har löpt ut (fre, 2026-05-01 16:24)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.