Int nej. #223296
Aktiv
Weinsberg CaraBus 540 MQ
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 15:03)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | CaraBus 540 |
| Modell | MQ |
| Modell | CaraBus 540 MQ – Neuwertiger Campervan 165 PS - TOP |
| Första registrering | 11/2023 |
| Körsträcka | 8.546 km |
| Chassi | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1997 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Goosefeld
Postcode: 24340
Avstånd:
... km
Int nej. #223296
Aktiv
Weinsberg CaraBus 540 MQ
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 15:03)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.