Int nej. #207316
Köptillfälle
Weinsberg Camper
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-03-31 13:58)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Weinsberg |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Camper |
| Första registrering | 07/2015 |
| Körsträcka | 65.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | N-059-LD |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.980 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Stöd för ländryggen | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätta putjes i uppbyggnad
Plats
Nederländerna, Enschede
Postcode: 7543 GR
Avstånd:
... km
Int nej. #207316
Köptillfälle
Weinsberg Camper
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-03-31 13:58)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.