Int nej. #156275
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Volkswagen T6 CustomBus
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 11:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | T6 CustomBus |
| Första registrering | 11/2016 |
| Körsträcka | 165.000 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 150 kW (204 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1968 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.800 kg |
| Längd i mm | 4.904 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Allhjulsdrift | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätt parkeringsskada på höger dörr, se bilder
Skada
Plats
Tyskland, Laubach
Postcode: 35321
Avstånd:
... km
Int nej. #156275
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Volkswagen T6 CustomBus
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 11:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.