Int nej. #219067
Köptillfälle
Volkswagen T5
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 14:09)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | T5 |
| Första registrering | 07/2011 |
| Körsträcka | 175.000 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1968 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.200 kg |
| Längd i mm | 5.235 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bakre bromsar
Rullstyrning skjutdörr
Skador på färg
Plats
Tyskland, Mannheim
Postcode: 68199
Avstånd:
... km
Int nej. #219067
Köptillfälle
Volkswagen T5
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 14:09)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.