Int nej. #213492
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Volkswagen T4 Westfalia California Beach
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 10:16)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | T4 Westfalia California Beach |
| Första registrering | 06/1997 |
| Körsträcka | 422.300 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 75 kW (102 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2461 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | 43HRTS |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.800 kg |
| Längd i mm | 4.789 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Lättmetallfälgar | |
| Radio och ljud | Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Arm leuning bestuurders stoel is doorgezakt. (lätt att reparera)
Huishoud accu is aan vervanging toe.
Distributören måste bytas ut inom 2 år
Klepje van de stekker aansluiting buiten is afgebroken
Plats
Nederländerna, Nijmegen
Postcode: 6535 RZ
Avstånd:
... km
Int nej. #213492
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Volkswagen T4 Westfalia California Beach
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 10:16)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.