Int nej. #223387
Köptillfälle
Volkswagen T4 Camper
Auktionen har löpt ut (fre, 2026-05-15 15:50)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | T4 Camper |
| Första registrering | 03/1995 |
| Körsträcka | 280.000 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 57 kW (77 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2370 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.800 kg |
| Längd i mm | 5.005 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Lättmetallfälgar | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Truma gasolvärmare går bara på det högsta läget (Truma E2400)
Plats
Tyskland, Büdingen
Postcode: 63654
Avstånd:
... km
Int nej. #223387
Köptillfälle
Volkswagen T4 Camper
Auktionen har löpt ut (fre, 2026-05-15 15:50)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.