Int nej. #225529
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Volkswagen Grand California 680 4Motion
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 10:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Grand California |
| Modell | 680 4Motion |
| Första registrering | 02/2023 |
| Körsträcka | 30.670 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2000 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.800 kg |
| Längd i mm | 6.800 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Allhjulsdrift | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem, Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Mörkläggning takfönster ovanför bordet små malhål
Mörkläggning på skjutdörr defekt
Skada
Plats
Tyskland, Neuss
Postcode: 41460
Avstånd:
... km
Int nej. #225529
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Volkswagen Grand California 680 4Motion
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 10:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.