Int nej. #219493
Såld
Volkswagen Grand California 600
Auktionens slut: tors, 2026-04-30 09:27
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Grand California |
| Modell | 600 |
| Första registrering | 02/2021 |
| Körsträcka | 32.500 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1968 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Solsystemet är tyvärr defekt för tillfället, troligen är det en solpanel som är trasig. Ett takfönster öppnas med viss svårighet, troligen en justeringsfråga.
Plats
Tyskland, Sternenfels
Postcode: 75447
Avstånd:
... km
Int nej. #219493
Såld
Volkswagen Grand California 600
Auktionens slut: tors, 2026-04-30 09:27
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.