Int nej. #232757
Aktiv
Volkswagen Distance Wide
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 12:38)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Distance Wide |
| Modell | Distance Wide |
| Modell | Karmann VW LT35 Distance Wide Gold |
| Första registrering | 09/1996 |
| Körsträcka | 359.015 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Kamera |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Husbilen har använts och underhållits regelbundet och är i ärligt, gott skick med normala tecken på slitage på grund av dess ålder.
Vattenskada på takfönstret i badrummet. Läckage har reparerats
Plats
Tyskland, Overath
Postcode: 51491
Avstånd:
... km
Int nej. #232757
Aktiv
Volkswagen Distance Wide
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 12:38)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.