Int nej. #226566
Aktiv
Volkswagen California T5
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 14:25)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | California |
| Modell | T5 |
| Första registrering | 09/2012 |
| Körsträcka | 120.000 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1968 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.300 kg |
| Längd i mm | 4.892 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Lichtenberg
Postcode: 95192
Avstånd:
... km
Int nej. #226566
Aktiv
Volkswagen California T5
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 14:25)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.