Int nej. #216390
Omförhandling
Volkswagen California T3
Auktionens slut: mån, 2026-05-11 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | California |
| Modell | T3 |
| Första registrering | 09/1989 |
| Körsträcka | 151.000 km |
| Chassi | Andere |
| Motoreffekt i kW | 55 kW (75 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1499 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 4.850 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bruksspår i proportion till ålder, men små. Mycket lite T3-typisk kantrost. Allt som allt i gott skick
Skada
Plats
Tyskland, Mannheim
Postcode: 68259
Avstånd:
... km
Int nej. #216390
Omförhandling
Volkswagen California T3
Auktionens slut: mån, 2026-05-11 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.