Int nej. #215065
Aktiv
Volkswagen California Ocean
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | California |
| Modell | Ocean |
| Första registrering | 05/2023 |
| Körsträcka | 56.000 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 150 kW (204 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1968 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.000 kg |
| Längd i mm | 4.904 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lackskada på vänster ytterbackspegel, skada på vänster bakre stötfångare se bilder
Skada
Plats
Tyskland, Solingen
Postcode: 40477
Avstånd:
... km
Int nej. #215065
Aktiv
Volkswagen California Ocean
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.