Int nej. #224822
Aktiv
Volkswagen California Comfortline
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 09:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | California Comfortline |
| Första registrering | 02/2005 |
| Körsträcka | 440.000 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2461 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | 74rdgk |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.000 kg |
| Längd i mm | 4.989 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Nederländerna, Nieuw-Beijerland
Postcode: 3264 am
Avstånd:
... km
Int nej. #224822
Aktiv
Volkswagen California Comfortline
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 09:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.