Int nej. #217764
Aktiv
Volkswagen California Coast
Laddar ...
(mån, 2026-04-27 09:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Volkswagen |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | California |
| Modell | Coast |
| Första registrering | 05/2021 |
| Körsträcka | 42.950 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1968 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.000 kg |
| Längd i mm | 4.904 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Gundelfingen
Postcode: 79194
Avstånd:
... km
Int nej. #217764
Aktiv
Volkswagen California Coast
Laddar ...
(mån, 2026-04-27 09:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.