Int nej. #208193
Aktiv
Vario Teschner 360 ME
Laddar ...
(lör, 2026-04-04 12:54)
Tillgänglighet: 30. April 2026
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Vario |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Teschner 360 ME |
| Första registrering | 05/2006 |
| Körsträcka | 98.000 km |
| Chassi | Andere |
| Motoreffekt i kW | 178 kW (242 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 5883 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 14.000 kg |
| Längd i mm | 10.850 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Invändig och utvändig renovering krävs,
Utdragsreglage måste programmeras om, två läckande klämmor på aluminiumvärmesystemet måste bytas ut.
Plats
Tyskland, Duisburg
Postcode: 47138
Avstånd:
... km
Int nej. #208193
Aktiv
Vario Teschner 360 ME
Laddar ...
(lör, 2026-04-04 12:54)
Tillgänglighet: 30. April 2026
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.