Int nej. #227599
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Tourne Boxer
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 09:24)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Tourne |
| Kategori | Lådbil |
| Modell | Boxer |
| Första registrering | 07/2021 |
| Körsträcka | 30.600 km |
| Chassi | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.999 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Cölbe
Postcode: 35091
Avstånd:
... km
Int nej. #227599
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Tourne Boxer
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 09:24)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.