Int nej. #218849
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Sunlight V 66
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 09:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | V 66 |
| Modell | Unbekannt |
| Första registrering | 04/2020 |
| Körsträcka | 25.143 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.650 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Ljussensor | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tecken på användning
Plats
Tyskland, Rüdnitz
Postcode: 16321
Avstånd:
... km
Int nej. #218849
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Sunlight V 66
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 09:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.