Int nej. #213561
Aktiv
Sunlight V 60 Adventure Edition
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 09:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | V 60 |
| Modell | Adventure Edition |
| Första registrering | 02/2024 |
| Körsträcka | 32.500 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.950 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Multifunktionsratt | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
de ursprungliga sätesklädslarna, både fram och bak, skulle behöva bytas ut helt (de är för närvarande täckta)
Repor/sprickor i mörkläggningsgardinerna (i en av dem)
piezotändaren fungerar, men ibland inte första gången
Svart gummitätning på bakdörren är repad
Vissa tecken på slitage/märken i interiören, ett bredvid köksytan (se foto)
liten buckla längst ner på baksidan, orsakad av att backa in på en parkeringsplats
Skada
Plats
Tyskland, Hamburg
Postcode: 22419
Avstånd:
... km
Int nej. #213561
Aktiv
Sunlight V 60 Adventure Edition
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 09:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.