Int nej. #208716
Köptillfälle
Sunlight V 60 Adventure Edition
Auktionen har löpt ut (lör, 2026-04-04 09:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | V 60 |
| Modell | Adventure Edition |
| Första registrering | 02/2024 |
| Körsträcka | 32.400 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.950 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
-Sätesklädslar både fram och bak måste bytas ut helt
-skrapor/sprickor i mörkläggningsgardinerna (i en stark)
-piezo-tändaren inte tillförlitlig
-svart gummitätning på bakdörren är repad
-Vissa tecken på slitage/märken i interiören, ett större bredvid köksytan
-liten, knappt synlig buckla längst ner på baksidan, orsakad av att backa in på en parkeringsplats
Skada
Plats
Tyskland, Hamburg
Postcode: 22419
Avstånd:
... km
Int nej. #208716
Köptillfälle
Sunlight V 60 Adventure Edition
Auktionen har löpt ut (lör, 2026-04-04 09:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.