Int nej. #209891
Omförhandling
Sunlight T 680 Adventure Edition
Auktionens slut: tis, 2026-04-07 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T 680 |
| Modell | Adventure Edition |
| Första registrering | 03/2024 |
| Körsträcka | 12.500 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 114 kW (155 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Apple CarPlay |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Erbach
Postcode: 64711
Avstånd:
... km
Int nej. #209891
Omförhandling
Sunlight T 680 Adventure Edition
Auktionens slut: tis, 2026-04-07 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.