Int nej. #222247
Köptillfälle
Sunlight T 68 Adventure Edition
Auktionen har löpt ut (mån, 2026-05-11 15:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T 68 |
| Modell | Adventure Edition |
| Första registrering | 04/2023 |
| Körsträcka | 57.900 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
små repor/avskrapningar på höger sida av kroppen
Skada
Plats
Tyskland, Hagen
Postcode: 58135
Avstånd:
... km
Int nej. #222247
Köptillfälle
Sunlight T 68 Adventure Edition
Auktionen har löpt ut (mån, 2026-05-11 15:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.