Int nej. #133648
Aktiv
Sunlight T 68 Adventure Edition
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 11:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserverat pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T 68 |
| Modell | Adventure Edition |
| Första registrering | 07/2021 |
| Körsträcka | 101.707 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.396 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tecken på användning
Liten reparerad defekt i golvet framför kylskåpet
Plats
Tyskland, Wurster Nordseeküste
Postcode: 27639
Avstånd:
... km
Int nej. #133648
Aktiv
Sunlight T 68 Adventure Edition
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 11:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserverat pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.