Int nej. #227254
Aktiv
Sunlight T 68 Adventure
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T 68 |
| Modell | Adventure |
| Första registrering | 10/2021 |
| Körsträcka | 35.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.090 kg |
| Längd i mm | 7.396 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Endast ett fåtal små bucklor från andra parkerade fordon, totalt 4
Plats
Tyskland, Frankfurt
Postcode: 60326
Avstånd:
... km
Int nej. #227254
Aktiv
Sunlight T 68 Adventure
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.