Int nej. #219426
Aktiv
Sunlight T 67 Adventure Edition
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 10:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T 67 |
| Modell | Adventure Edition |
| Första registrering | 05/2025 |
| Körsträcka | 12.600 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.310 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Pekskärm |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
3 små sprickor på den bakre stötfångaren rent kosmetiska, ingen effekt på funktionen. Foto bifogas.
Paneler i sovrum, vissa träpaneler har lossnat på grund av en borttagen självhäftande remsa, endast visuell defekt. Foto bifogas.
Skada
Plats
Luxemburg, Luxemburg
Postcode: 1513
Avstånd:
... km
Int nej. #219426
Aktiv
Sunlight T 67 Adventure Edition
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 10:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.