Int nej. #218761
Omförhandling
Sunlight Cliff 600 XV
Auktionens slut: tors, 2026-04-30 12:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Cliff 600 |
| Modell | XV |
| Första registrering | 05/2020 |
| Körsträcka | 54.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Radio och ljud | Radio, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem, Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Små repor finns.
Markisarm något böjd på ena sidan.
Bordet i dinetten har en liten buckla.
Skada
Plats
Tyskland, Penzberg
Postcode: 82377
Avstånd:
... km
Int nej. #218761
Omförhandling
Sunlight Cliff 600 XV
Auktionens slut: tors, 2026-04-30 12:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.