Int nej. #225736
Omförhandling
Sunlight Cliff 540
Auktionens slut: mån, 2026-05-18 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Cliff 540 |
| Modell | Cliff 540 |
| Första registrering | 04/2018 |
| Körsträcka | 43.654 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.300 kg |
| Längd i mm | 5.413 mm |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Små bucklor upptill bak på fordonet - se bilder. En navkapsel saknas.
Skada
Plats
Tyskland, Brücken-Hackpfüffel
Postcode: 06528
Avstånd:
... km
Int nej. #225736
Omförhandling
Sunlight Cliff 540
Auktionens slut: mån, 2026-05-18 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.