Int nej. #95847
Såld
Sunlight A
Auktionens slut: lör, 2026-02-28 17:07
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | A |
| Modell | Unbekannt |
| Första registrering | 01/2012 |
| Körsträcka | 99.491 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1956 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.495 kg |
| Längd i mm | 6.631 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Mönchengladbach
Postcode: 41069
Avstånd:
... km
Int nej. #95847
Såld
Sunlight A
Auktionens slut: lör, 2026-02-28 17:07
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.