Int nej. #208168
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Sunlight A 70
Laddar ...
(ons, 2026-04-01 11:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | A |
| Modell | 70 |
| Första registrering | 06/2024 |
| Körsträcka | 31.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.250 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Två små bucklor på den vänstra garageporten
Skada
Plats
Tyskland, Weischlitz
Postcode: 08538
Avstånd:
... km
Int nej. #208168
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Sunlight A 70
Laddar ...
(ons, 2026-04-01 11:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.