Int nej. #202213
Omförhandling
Sunlight A 68
Auktionens slut: tis, 2026-05-12 12:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sunlight |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | A |
| Modell | 68 |
| Första registrering | 05/2024 |
| Körsträcka | 10.200 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.600 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Oberthal
Postcode: 66649
Avstånd:
... km
Int nej. #202213
Omförhandling
Sunlight A 68
Auktionens slut: tis, 2026-05-12 12:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.