Int nej. #219046
Aktiv
Sun Living C65 L
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 09:18)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sun Living |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | C65 L |
| Första registrering | 02/2026 |
| Körsträcka | 300 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.700 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Lättmetallfälgar | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem, Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Tornesch
Postcode: 25436
Avstånd:
... km
Int nej. #219046
Aktiv
Sun Living C65 L
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 09:18)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.