Int nej. #224068
Aktiv
Sun Living A60SP Extra
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 15:53)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sun Living |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | A60SP Extra |
| Första registrering | 06/2021 |
| Körsträcka | 30.500 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Två LED-strålkastare är trasiga. En ovanför matbordet och en i sängen ovanför. Dessa är monterade på en elektrisk skena och kan enkelt bytas ut. De är fortfarande funktionella och i bruk.
Plats
Tyskland, Hamburg
Postcode: 22549
Avstånd:
... km
Int nej. #224068
Aktiv
Sun Living A60SP Extra
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 15:53)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.