Int nej. #221389
Aktiv
Sun Living A 75 SL
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 13:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Sun Living |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | A 75 SL |
| Första registrering | 02/2020 |
| Körsträcka | 52.718 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.400 kg |
| Längd i mm | 7.390 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Plastdelarna på det bakre vänstra förklädet har en spricka
Skada
Plats
Tyskland, Sundern
Postcode: 59846
Avstånd:
... km
Int nej. #221389
Aktiv
Sun Living A 75 SL
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 13:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.