Int nej. #218255
Aktiv
Roller Team Zefiro 277 M
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 15:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Roller Team |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Zefiro |
| Modell | 277 M |
| Första registrering | 03/2016 |
| Körsträcka | 68.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 7 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Lättmetallfälgar | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Satellit-TV utan funktion
Markisen fastnar vid infällning
Repor i lacken
Dörrlås provisoriskt reparerat efter inbrott
Plats
Tyskland, Lankau
Postcode: 23881
Avstånd:
... km
Int nej. #218255
Aktiv
Roller Team Zefiro 277 M
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 15:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.