Int nej. #212254
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Roller Team Zefiro 266TL
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 09:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Roller Team |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Zefiro |
| Modell | 266TL |
| Första registrering | 02/2022 |
| Körsträcka | 33.450 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.450 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Mindre optiska skador på bakre stötfångaren på förarsidan, 2 bucklor på passagerarsidan i det bakre området bredvid garageporten, främre stötfångaren i olika färger till höger och vänster bredvid registreringsskylten. Olika färg till höger och vänster bredvid registreringsskylten
Plats
Tyskland, Steinbach-Hallenberg
Postcode: 98587
Avstånd:
... km
Int nej. #212254
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Roller Team Zefiro 266TL
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 09:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.