Int nej. #218613
Aktiv
Roller Team Zefiro
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 15:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Roller Team |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Zefiro |
| Modell | Unbekannt |
| Första registrering | 08/2025 |
| Körsträcka | 6.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 114 kW (155 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, Apple CarPlay |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Den bakre stötfångaren är trasig och skulle behöva bytas ut, men den är fixerad på ett sådant sätt att ett byte inte är absolut nödvändigt. Stötfångaren ensam kostar 900 € från tillverkaren. Personligen skulle jag inte byta ut den utan arbetstid, eftersom den kan skadas igen och då måste hela stötfångaren bytas ut. Annars finns det inga olycksskador eller skador på fordonet. Fordonet är fortfarande under garanti fram till augusti nästa år och har defekter som fortfarande finns kvar. Följande kommer att tas bort under garantin
Skada
Plats
Tyskland, Litzendorf
Postcode: 96123
Avstånd:
... km
Int nej. #218613
Aktiv
Roller Team Zefiro
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 15:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.